Рус
Укр

Буріння свердловин вручну глибиною до 15 м
Облаштування свердловин
Монтаж насосного обладнання

Матеріали

Фільтрова сітка

Фільтрова сітка являє собою дротяну тканину з нульовими осередками, отриману шляхом переплетення дротів і призначену для фільтрації води.

Для фільтрів свердловини в залежності від типу водоносного шару застосовується нержавіюча сітка П-48 (48 ниток на 1 дм основи) або П-56 (56 ниток на 1 дм основи).

Труби поліетиленові

В основному труби з поліетилену застосовуються в мережах водопостачання, газопостачання, каналізації та телекомунікації. Велику роль в поширенні цієї продукції зіграли економічні чинники. Однозначно доведено, що системи трубопроводів з поліетилену, в кінцевому підсумку дешевше, ніж будівництво мереж з традиційних матеріалів, а саме: заліза, чавуну і азбестоцементу. Традиційні системи, що використовувалися до недавнього часу, базувалися на залізних трубах для водопроводів і чавунних для каналізації. Недоліки цих систем очевидні. Труби з поліетилену, крім безлічі безперечних переваг, ліквідовують всі недоліки традиційних систем. Переваги використання даних труб, в порівнянні з традиційними, такі:

- служать значно довше металевих (термін служби складає 50 років);

- не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування; не бояться контакту з водою і агресивними середовищами;

- поліетиленові труби в 2-4 рази легше сталевих, основні типорозміри випускаються в бухтах, тому зменшується кількість стиків;

- стикове і муфтове зварювання поліетиленових труб повністю автоматизоване, воно значно дешевше, простіше і займає менше часу. При швидкісному зварюванні в стик продуктивність зростає до 5 стиків на годину, поліетиленовий стик не вимагає ніяких додаткових витратних матеріалів (ізоляції, електродів);

- вода, що замерзла всередині труби, не пошкодить її;

- поліетиленові труби мають меншу щільність, тому в країнах з високою сейсмічною активністю, наприклад у Японії, сталеві труби під землею замінені на поліетиленові в законодавчому порядку.

Якщо говорити про напірні труби для трубопроводів, слід зазначити, що вони дозволяють транспортувати воду, повітря, кислоти, луги і різні агресивні та газоподібні речовини, до яких поліетилен хімічно стійкий. Поліетиленові труби переважно використовуються для будівництва зовнішніх мереж (водопроводів, артезіанських свердловин, систем меліорації, самопливних і напірних каналізаційних колекторів, технічних каналізацій). Труби Л - легкі, СЛ - середньолегкі, С - середні і Т - важкі розраховані на тиск Ру, рівне, відповідно, 0,25; 0,4; 0,6; 1,0 Мпа (2,5; 4; 6; 10 кгс / см2), згідно з ГОСТ 18599-83.
Всі труби мають паспорт відповідності і допущені Міністерством охорони здоров'я України для використання в господарсько-питному водопостачанні. У виробництві поліетиленових труб використовується якісна сировина провідних виробників цієї галузі (РS380-30 / 302, LITEN PL-10, Finathene 3802B, Lacqtene 2002 TBK40).

     

Фільтр свердловини

Фільтр свердловини - водозабірна частина свердловини - перфорована труба з дротяним намотуванням, на якій затиснуто за допомогою замкового кріплення фільтрову сітку.

Перфорована труба з першим шаром дротяного намотування

 

Фільтрова сітка з замковим кріпленням

 

Готовий фільтр свердловини


Головна I Матеріали I Облаштуванння свердловин I
Насосне обладнання I Фотоальбом I
Ціни I Контакти

© 2010 - 2025